24.aprīlī lekcija par bērnistabas iekārtošanu

2013-04-18 13:08

Apmeklējot lekciju jūs iegūsiet zināšanas par to , kā iekārtot vizuāli estētisku, emocionāli un psiholoģiski piemērotu vidi mazulim jau no pašas dzimšanas . Vidi, kas aug un attīstās līdz ar bērnu.

Gaidām interesentus māmiņu rītā trešdien, 24.aprīlī pl.10:30!

Kad ģimenē piesakās gaidāmais mazulis, jaunie vecāki saskarās ar daudziem jautājumiem, uz kuriem meklē atbildes un padomus :

• Kas manam mazulim ir nepieciešams, lai nodrošinātu viņam piemērotu vidi, kas veicina attīstību ?
  • Kā veidot bērnam drošu vidi?
  • Kā izveidot skaistu istabas dizainu ?
  • Kā izveidot bērnu stūrīti, ja nav iespējas atvēlēt atsevišķu istabu?

Šaja lekcijā gūsiet atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, kas saistīti ar piemērotu vidi mazulim. Kā arī būs iespēja iepazīties ar praktiskiem paņēmieniem un ieteikumiem, kas soli pa solim palīdzēs un iedvesmos vecākus pašu spēkiem radīt bērnistabas interjera dizana projektu un to īstenot. Saņemsiet arī instrukciju par to, kā neapmaldīties lielajā piedāvājuma klāstā .

Ko uzzināsi kursos?

• Projekta izstrāde - Kas jāņem vērā izvēloties telpu , veicamie priekšdarbi. Istabas funcijas, dizaina un tēmas izvēle. Dizaina ilgstspēja, un tā nozīme. Budžeta plānošana .
  • Veicamie praktiskie darbi - Noskaņas veidošana ar krāsu gammas palīdzibu . Krāsu un apdares materiālu izvēle.Telpas kompozīcija. Gavenās nepieciešamās mēbeles un to izkārtojums. Gaismas ķermeņi.
  • Zona aktīvitātēm - Atsevišķas rotaļu zonas nozīme un nepieciešamība jau no bērniņa pirmajiem mēnešiem un tās iekārtojums, mantu uzglabāšna.
  • Dekorēšana - Lieliskas idejas un paņēmieni ar ko dekorēt un padarīt personiskāku istabas dizainu. Prakstiskas lietas ,kā dizaina elementi . Punkti uz ''i“.
  • Droša vide bērnam