Ar prieku ziņojam, ka ar 22.oktobri 10:00 sāksies jaunais 2023 / 2024 mācību gads svētdienas skolā!

Turpmāk svētdienas skola sāksies baznīcā, ar dievkalpojuma sākumu. Pēc mācītāja svētības dosimies uz draudzes namu. Lūdzam pieteikties, izmantojot šo saiti un atbildot uz dažiem jautājumiem par bērnu:  https://docs.google.com/forms/u/0/d/e/1FAIpQLSf2go4OxJEt4NjQkRzuXAwO9kIuq_B3v2IYbmBMN71kEPSXOg/formResponse

Svētdienas skolā aicināti bērni no 4 līdz 10 gadu vecumam, lai ienāktu rotaļā kopā ar Dievu. Rotaļājoties Dieva valodā un ar Dieva cilvēkiem. Šeit bērni iepazīs svētos stāstus, līdzības, liturģiskās darbības un klusumu.
Svētdienas skolā izmantosim Godly Play (Dievišķā rotaļa) metodi, kas tulkojumā nozīmē – Dievs ienāk rotaļā jeb dievišķā rotaļa.

     Godly Play ir interaktīva un iztēli rosinoša Bībeles stāstu, līdzību un reliģisko tradīciju pasniegšanas metode, kuras laikā izmanto saistošus trīsdimensiju materiālus un dažādas radošas aktivitātes. Strukturētā stāstu stāstīšanas programma, pārdomas un atsaukšanās iespēja ieaicina klausītājus stāstos un iedrošina viņus sasaistīt tos ar savu personisko pieredzi. Godly Play aicina piedzīvot stāstus kopā ar Lielo, Visuvareno Dievu!
Pieaugušie bieži grib bērniem stāstīt par Dievu, bet Godly Play mēs ceram, ka bērni paši piedzīvos kaut ko kopā ar Dievu. Godly Play māca, ka būt klusiem, uzmanīgiem un apdomīgiem var būt tikpat jautri, kā būt skaļiem, aizņemtiem un visu gribošiem. Tā ir atklājumu metode, kas iesaista visu bērnu – rokas, sirdi, sajūtas prātu, intuīciju. Tas ir labākais veids, kā uzņemt un saglabāt visu to, ko esam mācījušies. Bērniem ir iespēja ieiet stāstā, brīnieties par to un radīt kaut ko, kam ir nozīme viņa paša dzīvē.

     Nodarbības notiek katru svētdienu plkst. 10:00 (izņemot katra mēneša pirmo svētdienu, kad gaidām bērnus kopā ar vecākiem Ģimeņu dievkalpojumā).
Ja jums rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar Ilzi Znotiņu, tālr. nr. 29466413

 


DIEVKALPOJUMI:

  • svētdienās 10.00
  • ceturtdienās 19.00

DIEVKALPOJUMI              īpaši ģimenēm un bērniem:

  • mēneša 1. svētdienās 10.00

TIKŠANĀS AR MĀCĪTĀJU BAZNĪCĀ:

  • otrdienās 17.00 - 19.00
  • ceturtdienās 17.00 - 18.30 

KANCELEJA ATVĒRTA:

  • svētdienās 9.00-10:00 un 12.00-13.00
  • otrdienās 17.00 - 19.00
  • ceturtdienās 17.00 - 18.30

ZIEDOJUMIEM

Ikšķiles evaņģēliski luteriskā draudze

Reģistrācijas nr. 90000628081

AS SEB Banka, Ogres filiāle, UNLALV2X

Konts: LV63UNLA0050016342180

Ziedojot varat arī norādīt mērķi, kam vēlaties ziedot.

 

Esam pateicīgi par atbalstu!