Cītīgi rosames

2013-09-10 14:07

Nu ko - gads ir atklāts, pirmā nodarbība ir aiz muguras. Man bija tas gods vadīt pirmo Godly Play nodarbību mūsu draudzes Svētdienas skolā. Man šķiet, ka sanāca, un pats galvenais -  bērniem arī patīk :) Līga Cepurīte teica ka skolotājam ir jājūtas piepildītam pēc nodarbības, ja tā ir - tad nodarbība ir izdevusies. Pēc pirmās nodarbības lidoju pāris centimetrus virs zemes - jutos piepildīta līdz malām, tādas sajūtas neatceros no pagājušā gada. Tas ir tik apbrīnojami, kā Dievs runā caur šo metodi netikai uz bērnem, bet arī uz pieaugušajem! Varbūt ar laiku varētu organizēt Svētdienas skolu pieaugušajem? :) Pati mācoties šo metodi, esmu ļoti garīgi augusi. Pateicos par to Dievam.

Bet te mazai atskaitītei, kā tapa Baznīcas gada materiāls pirmajai stundai:

Stāstot stāstu, saskaros ar paštaisītā materiāla problēmām, klucīši ķērās. Lieldenu laiks der tikai venā vetā :) Tāpēc ticu un ceru, ka arī mums būs iespēja iegādāties orģnālos materiālus, kas ir dārgi, bet ļoti kvalitatvi. Mēs taču gribam saviem bērniem visu to labāko? Tāpēc, ja ir iespēja, Jūs droši varat atbalstīt Svētdienas skolu ar savu ieguldījumu. 

Tā tapa Baznīcas gada aplis, kas atrodas klasē pie sienas:

Aplis piedzīvos vēl dažas pārvērtības, lai pilnībā pielāgotos mūsu draudzes liturģiskajai kārtībai!

Godly Play nometnē tapa arī pirmie stāstu materiāli. Turpinam darboties, lai stāstu būtu aizvien vairāk! 

Svētīgu dienu vēlot - Rikarda.

 


DIEVKALPOJUMI:

  • svētdienās 10.00
  • ceturtdienās 19.00

DIEVKALPOJUMI              īpaši ģimenēm un bērniem:

  • mēneša 1. svētdienās 10.00

TIKŠANĀS AR MĀCĪTĀJU BAZNĪCĀ:

  • otrdienās 17.00 - 19.00
  • ceturtdienās 17.00 - 18.30 

KANCELEJA ATVĒRTA:

  • svētdienās 9.00-10:00 un 12.00-13.00
  • otrdienās 17.00 - 19.00
  • ceturtdienās 17.00 - 18.30

ZIEDOJUMIEM

Ikšķiles evaņģēliski luteriskā draudze

Reģistrācijas nr. 90000628081

AS SEB Banka, Ogres filiāle, UNLALV2X

Konts: LV63UNLA0050016342180

Ziedojot varat arī norādīt mērķi, kam vēlaties ziedot.

 

Esam pateicīgi par atbalstu!